Chester Bennington bude mít v plzni vzpomínkovou akci

One More Night for chester: poster

Dovoluji si vás upozornit na akci konající se ve městě, jenž je mi několik let útočištěm a domovem, totiž ve městě Plzni.

Téměř rok a půl od úmrtí zpěváka skupiny Linkin Park, Chestera Benningtona, pořádá se v Plzni vzpomínkový a benefiční koncert. Jeho cílem je jednak zavzpomínat na oblíbeného frontmana, jenž loni tragicky zemřel, druhak vytěžit z upomínkové akce nějaký ten peníz a všechen ho věnovat na dobrou věc.

Jako spoluúčastník si Vás dovoluji na tuto akci pozvat, neb výtěžek z tohoto večera putuje na Klokánek Janovice nad Úhlavou. Tedy na děti, jež měly v životě méně štěstí než my ostatní, a nevyrůstají se svými biologickými rodiči.

Chester Bennington se sám charitativní činnosti hojně věnoval a sám si z dětství nesl traumata, jenž jednou provždy poznamenala jeho život. Jako většina fanoušků desek Hybrid Theory a Meteora, i já jsem s hudbou Linkin Park vyrůstala; strávila jejich posloucháním půl puberty; a jako většina takových fanoušků vzpomínám, jak mi jejich hudba v nejtěžších chvílích temna pomohla. Cítím potřebu tuto pomoc poslat nyní dále a pokračovat v této bohulibé činnosti, když už tu Chester není.

Na upomínkové akci uslyšíte tři kapely a uvidítě mě co by malíře, jehož obrazy se budou dražit. Prosím, kdo můžete, přijďte. Pro děti z Klokánka má každá dvacka nesmírnou hodnotu.

Všichni účastníci se na akci podílíme zadarmo. Přijďte nám dokázat, že je nás takových víc. Uvidíme se v Buena Vistě 30.11. ve 20:00.

Každému z Vás, kteří dorazíte, touto cestou děkuji.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru